Skip to main content

O NÁS

Jsme MSM INTERIER

Navrhneme a zrealizujeme Vám komplexní interiér, do kterého vložíme všechny Vaše životní hodnoty, potřeby a priority

Nechte se provést našimi odborníky v interiérovém studiu v Ostravě, nahlédněte do tváře stylového a designového nábytku, vyzkoušejte si funkčnost prvků chytré domácnosti a nechte si poradit našimi specialisty s kompletním řešením. Váš interiér doplníme o Miele spotřebiče, které představují tu nejlepší volbu a jsou synonymem dlouhé životnosti. Miele vyrábí vysoce kvalitní a k životnímu prostředí šetrné spotřebiče.

Únor 2017 se zapsal tučným písmem do historie naší firmy

Slavnostně jsme rozšířili Miele Center o MSM INTERIER, kterým Vás rádi provedeme v našem novém dvoupatrovém showroomu, kde najdete více jak 500 m2  inspirace ze světa kuchyní a spotřebičů, italského nábytku, keramických obkladů, a také doplňků do interiéru. 

Součástí budovy je také bioklimatická pergola s italským outdoorovým nábytkem.  Přijďte nás navštívit do světa moderního bydlení a inspirujte se novými trendy ze světa designu.

Navrhneme, vybereme a zrealizujeme interiér dle vašich představ.

Specializujeme se na projekty pro klienty, kteří chtějí domov přizpůsobený jejich životnímu stylu. Námi realizované interiéry jsou estetické, funkční a nadčasové. 

Spolupracujeme se známými architekty a nabízíme zajímavé řešení v prémiovém segmentu bydlení. MSM INTERIER je místem, kde naleznete vše, co potřebujete pro vybavení Vašeho domova. Přijďte si osobně vyzkoušet širokou kolekci sedacích souprav, kontinentálních postelí a nebo si detailně prohlédnout různé modely našich kuchyní tvořených prací našich precizních stolařů.

Na jednom místě si tak můžete projít vše od domácích spotřebičů až po doplňky a zahradní nábytek. Naši erudovaní zaměstnanci Vám rádi poskytnou odborné poradenství, abyste od nás dostali to nejlepší. 

Pokud spolupracujete s vlastním architektem a hledáte spolehlivé a precizní dodavatele interiéru, či jeho vybraných součástí, MSM INTERIER je tím správným místem. 

Dlouhodobě však spolupracujeme s vyhlášenými architekty, které je vhodné přizvat k návrhu interiéru a přivést jej tak k dokonalosti jiného rozměru.

MODERNÍ INTERIÉR PRO VÁS

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás